AjurvedinĖS arbatOS ir eliksyrAI, skirtI natūraliai kovoti su peršalimu

 

Užfiksuokite pirmuosius ligos simptomus – būkite budrūs ir nenuvertinkite savo pojūčių

Ajurvedos metodas pagrįstas sąmoningu kūno stebėjimu ir natūraliu mūsų kūno sugebėjimu grįžti į pirminę pusiausvyros būseną. Augalinių preparatų pagalba galima lengvai, greitai išvengti daugelio sveikatos problemų, tai ypač aktualu kalbant apie peršalimą. Tai priklauso nuo sugebėjimo laiku pastebėti bei įvertinti savo sveikatą ir pasirinkti tinkamiausias priemones sveikatai palaikyti. Taigi stengiamės būti budriais ir nenuvertinti savo pojūčių.

Kiekviena liga turi keletą stadijų, Ajurveda išskiria šešias iš jų ir jei suprasime pradines stadijas, turėsime galimybę ligą išgydyti.

Skrandžio sutrikimas

         Pirmieji peršalimo simptomai gali pasireikšti visai ne sloga ir skausmu gerklėje, bet, pavyzdžiui – jausmu, kad nesijaučiame alkani ar neturime apetito. Tai gali būti pirmasis įspėjamasis ženklas, kad mūsų virškinimo sistema (Agni) yra užsiėmusi neįprastų medžiagų – gleivių ir bakterijų, kurių mūsų organizme neproporcingai padaugėjo, virškinimu. Tai susilpnina mūsų imuninę sistemą ir kūno egergiją, todėl galime jaustis pavargę.

Pagrindinė taisyklė – nevalgykite, jei neturite apetito!

Kūnas (skrandis) turi apdoroti šias neįprastas išsiskyrusias medžiagas ir jas pašalinti, todėl tam reikia vietos. Jei užkimšite skrandį maistu, tik sulėtinsite ir susilpninsite valymo procesą, kuris turi sugrąžinti pusiausvyrą. Iitin svarbu vengti pieno produktų ir saldumynų, kurių perteklius sukelia gleivių kaupimąsi padidina vieną iš trijų pagrindinių kapha došos bioenergijų.

Bendras nuovargis- ligos pranašas

Kartu su neįprastu skrandžio skausmu gali atsirasti galvos spaudimas, užkimęs balsas ir bendras nuovargis. Tuo metu rekomenduojame NAGARA arbatą – ji sustiprina limfinę sistemą, stimuliuoja greitesnį atliekų pašalinimą iš organizmo ir stiprina kūno apsaugą. Patartina organizmą papildyti Chyawanprash – vaistažolių eliksyru, kuris pašalina toksinus iš organizmo, suteikia energijos, padeda virškinti ir stiprina imuninę sistemą bei kvėpavimo takų funkciją .Labai tinka ir minkštesnis eliksyras Rasaprash, palaikantis limfinės sistemos veiklą ir gyvybingumą.

Peršalimo simptomai – sloga , gerklės skausmas, kosulys

Ši peršalimo fazė Ajurvedoje vadinama „Dirginimo“ faze. Peršalimo simptomai išplito iš įdubusio pilvo ir dirgina kvėpavimo takus. Dabar jau juos galime jausti tipinėse vietose, tokiose kaip nosies ir veido ertmėse, kakle, balso stygose ir bronchuose.

  • Užsikimšus nosies ir priekiniams sinusams, naudokite arbatą DALCHINI;
  • Galvos skausmo, sauso dirginančio kosulio ir užkimimo atveju naudokite arbatą PRANA;
  • Jei skauda gerklę, kosite ir jaučiate pažeistus bronchus, naudokite arbatą TULSI;
  • Siekiant, kad poveikis būtų maksimalus ir greitas, rekomenduojame visas kvėpavimo takų arbatas papildyti vaistažolių eliksyru PRANAPRASH.

Padidėjusi temperatūra – gripo simptomas

Kai  be jau minėtų peršalimo simptomų  pasireiškia ir aukšta temperatūra, niekas negali pakeisti puikiosios Ajurvedinės arbatos KATPHALA, kuri patiks Jums ne tik skoniu, bet ir stipriu poveikiu.

Turėkite omenyje, kad visas minėtas arbatas reikia užplikyti  nors 3–5 minutėms, kad būtų kuo stipresnis poveikis šiais ūmiais atvejais. Gerkite arbatą ryte tuščiu skrandžiu ir papildomai bet kuriuo dienos metu. Mūsų prekybos atstovai dažnai su savimi pasiima virtas arbatas termose ir geria kelionių metu.

Jei manote, kad pasigavote virusą, kurį gali lydėti žarnyno problemos, karščiavimas ir pykinimas, rinkitės arbatą MANJISHTA – tai mūsų žolelių antibiotikas.

Šios arbatos taip pat gerai papildo Chyawanprash, Pranaprash arba skrandžio ir žarnyno eliksyrais Annaprash ir Purishaprash.

.