Norime rūpintis Jumis visapusiškai

Čia galite pasisemti autentiškų ajurvedos žinių, įsigyti sveikatinančių natūralių produktų ar užsisakyti konsultaciją, atversiančią visiškai naują suvokimą apie Jūsų sveikatą, organizmą, mitybą, kokybišką gyvenimo būdą.

Esame sertifikuotos ajurvedos specialistės, nepaliaujamai stiprinančios savo kompetencijas. Norime dalytis sukauptomis žiniomis ir patirtimi, padėdamos Jums gyventi sveikatos ir džiaugsmo kupiną gyvenimą.

Vadovaujamės ajurvedos principu pasaulį ir žmones suvokti kaip visumą. Ajurveda sanskrito kalba reiškia „gyvenimo mokslas“. Tai – prieš 5 tūkstančius metų susiformavusi holistinė medicinos sistema, kuri neatskiria kūno būklių nuo emocijų, psichologinių ir dvasinių būsenų. Šis mokslas žvelgia itin giliai ir apima visų priežasčių ir pasekmių sąryšius, padėdamas perprasti Jūsų sveikatoje tai, ko neįžvelgia mokslinės sistemos, nagrinėjančios tik fizinius simptomus. Ajurveda moko, kaip susigrąžinti sveiką, natūralų, harmoningą santykį su savimi ir aplinka streso ir skubėjimo ugnies apimtame pasaulyje. Tūkstantmečių patikrintos ajurvedos žinios ir šiuolaikinių technologijų galimybės leidžia sukurti unikalius sprendimus Jūsų sveikatai.

Taigi ir mes į Jus žvelgiame kaip į ypatingą kūno, emocijų bei sielos visumą, pasiūlydamos Jums labiausiai tinkančius produktus ir paslaugas, padedančias atkurti unikalią Jūsų prigimties dermę.

Tad jeigu siekiate gyventi sveikai, pasirūpinti savo ar artimųjų sveikata, kviečiame pas mus semtis neįkainojamų ajurvedos žinių, rinktis šiuolaikiškus natūralius produktus ir registruotis konsultacijoms.

Kaip vyksta konsultacijos?

Nemokamos konsultacijos metu padedame pasirinkti produktus iš mūsų asortimento.
Mokamos konsultacijos metu atliekame išsamų holistinį vertinimą, svarbius asmeninio gyvenimo aspektus, įskaitant dietą, gyvenimo būdą, darbą ir santykius. Išsiaiškinsime jūsų došą, padėsime susidėlioti asmeninę dienotvarkę, pasirinkti tinkamą mitybą, patarsime surasti jums labiausiai tinkančias atsipalaidavimo metodikas.

 30 min. –  nemokama konsultacija
 45 min. –  25 Eur
    1  val. –  35 Eur
1.50 val. –  45 Eur

Norėdami užsiregistruoti konsultacijoms rezervuokite laiką.

 Konsultuojame telefonu, online (Messenger, Whatsapp, Skype)
I – V darbo valandomis 10:00 – 12:00 val.; 15:00 – 17:00 val..
Rašykite arba skambinkite:
Tel. +370 652 40240
[email protected]
messenger: ajurveda.moterims
fb adresas: