Iki 2023 lapkričio 14d. gydytojo konsultacijos nebus teikiamos.

Asmeninės Ajurvedos Dr.Syamprasad C. konsultacijos taikant pulso diagnostiką

Pulso diagnostikos pagalba:

  • nustatomas individualus prigimtinis energetinis (konstitucinis) asmens tipas ir energetinis disbalansas;
  • diagnozuojami esami ir galimi negalavimai, fiziniai, mentaliniai bei emociniai sutrikimai, ligos ir jų priežastys, tokios kaip artritas, virškinimo sutrikimai, odos problemos, nevaisingumas, širdies problemos ir kt.;
  • sudaromas išsamus individualus mitybos, fizinės veiklos, miego planas mentalinio ir fizinio kūno energetiniam balansui atstatyti

Bent 3 valandas prieš konsultaciją nieko nevalgyti ir negerti. Galima vartoti tik vandenį.

Kaina: 55 Eur Pirkti

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA!

Kas yra pulso diagnostika?

Pati svarbiausia Ajurvedinės konsultacijos dalis yra pulso diagnostika. Šis metodas daugelį amžių naudojamas Ajurvedoje. Patyręs Ajurvedos gydytojas, atlikdamas pulso diagnostiką, nustato asmens prigimtinį konstitucinį tipą, sveikatos negalavimus, taip pat gali numatyti neseniai atsiradusias ligas ar vos juntamus ligos požymius arba organizmo polinkį į tam tikrą ligos tipą. Pulso diagnostikos pagalba, gydytojas patikrina visus kūno organus ir nustato jų būklę. Žmogaus pulsas geba atverti duris net į asmens gyvenimo paslaptis. Patyręs gydytojas gali „skaityti“ pacientą kaip knygą. Ajurvedos gydytojas nustato, kodėl pasireiškia tam tikri simptomai. Keletas žmonių gali turėti tuos pačius simptomus, tačiau jų atsiradimo priežastys gali būti visiškai skirtingos. Pulso diagnostika leidžia nustatyti pagrindines vidaus organų disbalanso priežastis. Tai yra pats trumpiausias būdas sveikatos problemoms aptikti ir spręsti.

Apie Ajurvedos Dr Syamprasad C.

Šis Ajurvedos Vaidya (Sanskrito k. “gydytojas”) yra baigęs Ajurvedos studijas Radživ Gandi sveikatos mokslų universitete (RGUHS), Indijoje. Jo specializacija – Nadi Pariksha (pulso diagnostika), Panchakarma terapija, Sri Sri Marma bei chirurgija. Po studijų, Ajurvedos Dr. 5 metus keliavo po Indiją.

Kiekvieną mėnesį tūkstančiai žmonių iš jo gavo individualias sveikatingumo konsultacijas dėl gyvenimo būdo, asmeniškai pritaikytos mitybos/dietos plano, fizinio aktyvumo ir t.t. Nuo 2019 metų pradžios Dr. Syamprasad Ajurvedos žiniomis dalijasi su Lietuvos žmonėmis.